Hakkımızda
ürünler
Aydın Kapak
referanslar
iletişim
....
HAKKIMIZDA...
...

AYDIN KAPAK 1980 yılında Ahmet Aydın tarafından İstanbul Kasımpaşa’da kurulmuştur.

Kozmetik alüminyum ambalaj sanayi için fason eloksal kaplama ile faaliyetine başlayan AYDIN KAPAK , kozmetik sektörünün vazgeçilmez ürünü olan alüminyum sıkma valfinin eloksal kaplaması ile sesini duyurmuştur. Sektörde kazandığı tecrübe ve güvenle büyüyerek, 1993 yılında kaplama tesisini Hasköy’e taşımış ve alüminyum kapak üretim hattını İstanbul Rami tesisinde açmıştır.

Hem üretim hem kaplama ile faaliyetine devam eden AYDIN KAPAK 2007 yılı sonlarına doğru kapak üretimine yoğunlaşmak için 2008 yılı başlarında kaplama tesisini kapatıp üretime ağırlık vermiştir.2010 yılında kalıp üretim atölyesini de bünyesine alan firmamız ürünlerine plastik grubunu da ekleyerek pörtföyünü genişletmiştir.

 
Eloksallı kozmetik kapak üretiminde tek firma...

AYDIN KAPAK 2013 yılı ortalarında siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İsteks Sanayi Sitesindeki yeni fabrikasında hizmet vermektedir.

Üretim hattında 8 adet eksantrik pres 1 adet özel sıvama presi ve 2 adet boy kesme makinesi bulunan firmamız Ar-Ge ye büyük önem vererek üretim hattına 1 adet angarajlı özel sıvama presi ve 2 adet eksantrik presi eklemiştir.Teknolojiyi yakından takip eden AYDIN KAPAK bünyesindeki mühendis kadrosuyla 2 adet sıvama presi, 1 adet kesme presi ve 1 adet diş çekme makinesini otomatize ederek günlük üretimini üç katına çıkarmıştır. Halen robotik üretim hattı araştırma geliştirme çalışmaları devam eden firmamız , eloksallı kozmetik kapak üretiminde sektörün bu anlamda seri üretim yapan tek kuruluşudur.

 

AYDIN KAPAK, bu makine parkuru , zengin plastik ve metal ürün çeşitliliği sayesinde, çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Yıllık 8.000.000 adet metal boğaz , 3.000.000 adet kapak üretimi hattına sahip olan ve bu ürünleri eloksallı olarak müşterilerine sunan firmamız vermiş olduğu hizmetin haklı gururunu yaşamaktadır.Alüminyum kapak, alüminyum boğaz , plastik kapak, krem kavanozu, pet sprey ,şampuan şişesi, damlalık,plastik kapak üzeri metal giydirme hizmetleri için bize uğramadan karar vermeyin…

 
 
Hakkımızda  |  Ürünler  |  İletişim  |  Ana Sayfa  
Tüm hakları saklıdır.Copyright© 2013 - Aydın Kapak. www.aydincap.com
Logo ve Fotoğraflar kurumsal görsellerimizdir.Kopyalama ve alıntı yapılması kesinlikle yasaktır...
atl web tasarım ajansı - reklam tanıtım hizmetleri